Kasutustingimused

1.Üldtingimused.

1.1 Käesolevad kasutustingimused reguleerivad õigussuhteid kaupade müügil ja ostmisel veebipoes www.scandicbee.ee Viruprint OÜ, registrikood 11598466 vahendusel.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad veebipoe ScandicBee vahendusel kaupade turustamisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigi seadused.

1.3. Kasutustingimustega, sh. nendes fikseeritud isikuandmete töötlemise korraga tutvumine ja aktsepteerimine loetakse ostu sooritanud isiku (edaspidi Ostja) poolt kinnitatuks Ostja vormistatud tellimuse kinnitamisega. Sellega kinnitab Ostja, et ta on kasutustingimustega tutvunud, nendega nõus ja täidab neid.

1.4. Veebipoel Scndicbee on õigus kasutustingimusi ja hinnakirja ette teatamata muuta või täiendada. Nimetatud muudatused ning täiendused on nähtavad veebileheküljel www.scandicbee.ee ja need jõustuvad avaldamise hetkest.

1.5. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) alates arve summa laekumisest veebipoe ScandicBee arvelduskontole.

1.6. Kõik veebipoes ScandicBee kuvatavad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.


2. Tooted ja tellimuse esitamine

2.1. Veebipoest ScandicBee on võimalik osta neid kaupu, millel on nupp "Lisa ostukorvi".  

2.2. Ostja lisab  vajadusel suuruse, värvi, mudeli valimist tootelehel nupu enne „Lisa ostukorvi“ klikkimist samal lehel.

2.3. Ostjal on võimalik ostukorvis koguseid muuta ning tooteid ostukorvist eemaldada kuni tellimuse kinnitamiseni (tellimuse kinnitab klikkimine nupul "Soorita ost").

2.4. Tellimuse vormistamiseks tuleb Ostjal ostukorvis sisestada vajalikud andmed ning klikkida nuppu „Soorita ost ".

2.5. Tellimus loetakse lõplikult vormistatuks pärast nupul „Soorita ost“ klikkimist.

2.6. Teatise tellimuse kinnituse kohta koos arvega saadab veebipood ScandicBee Ostja poolt avaldatud e-posti aadressile.

2.7. Kauba müügihind ja kauba saadavus võivad jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui Ostja on esitanud tellimuse enne kauba hinna muutmist, rakendatakse veebipoe ScandicBee poolt tellimuse hetkel kehtinud ja kuvatud müügihinda.

2.8. Kauba hind on toodud kauba kuvamiseks kasutataval müügikeskkonna toodetelehel ning sisaldab Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 20%.

2.9. Kauba hinnale lisandub tellimuse vormistamise käigus Ostja poolt valitud tarne-viisile vastav kohaletoimetamise tasu. Tarneviis valitakse ning kohaletoimetamistasu arvutatakse ostukorvis. Ostjale on lisatud tootelehel ka sobiva tarneviisi info. Ostjal on võimalus ka ise tootele järgi tulla.

2.10. Sooduskoodi olemasolul arvutatakse kaupade allahindlus peale sooduskoodi sisestamist ostukorvis.

2.11. Veebipoes ScandicBee sooritatud ostude eest tasub Ostja  tema e-mailile edastatud arve alusel ning  toodete müügileping loetakse sõlmituks (Leping jõustub) alates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest ScandicBee (ViruPrint OÜ) arvelduskontole 24 tunni jooksul.

 

3. Müügilepingust taganemine

3.1. Veebipoel ScandicBee on õigus e-poe vahendusel Ostjaga sõlmitud müügilepingust sanktsioonideta taganeda ja jätta tellitud kaup üle andmata järgmistel juhtudel:

1) kaup on laost otsa lõppenud;

2) kauba hinda või omadusi on veebipoes ScandicBee valesti kuvatud veebipoe süsteemivea tõttu.

3.2. Kui veebipoel ScandicBee ei ole võimalik veebipoes esitatud Ostja tellimust täita, teavitatakse sellest Ostjat tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või e-posti aadressi kaudu 7 tööpäeva jooksul. Ostja poolt tasutud ettemaks tagastatakse 3 tööpäeva jooksul, kui ei ole Ostjaga kokku lepitud teisiti.

 

4. Kauba toimetamine Ostjale

4.1. Veebipood ScandicBee tarnib kaupa Ostjatele Eesti piires.

4.2.Kaubad tarnitakse Ostjale Itella SmartPOST (Itella SmartPOST OÜ) poolt pakutava pakiautomaadi teenusena, Omniva (AS Eesti Post) pakiautomaadi teenusena, või Cargobus OÜ väljstamispunktidesse või kullerteenusena. Cargobus kullerteenust kasutame vaid toodete puhul, mis ei mahu pakiautomaati. Cargobus kullerteenusega on võimalik tellida kõik pakid mugavalt koju või cargobussi väljastamispunkti. Ostja tasub kauba kohaletoimetamisega kaasnevad kulud. 

4.3. Ostja tasub kauba kohaletoimetamisega kaasnevad kulud. Saadetise tasu on:

4.3.1. Itella SmartPOST pakiautomaati 2.50EUR + käibemaks 20%

4.3.2 Omniva  pakiautomaati 2.50EUR + käibemaks 20%

4.3.2. Kulleriga koju 4 EUR + käibemaks 20%;

4.3.4. Ostjal on võimalus tootele ise järgi tulla eelnevalt kokkuleppitud ajal, 0 EUR.

4.4. Veebipood ScandicBee täidab tellimused, st annab postiasutusele lähetamiseks üle tellimuse hiljemalt kahe nädala jooksul pärast tellimuse kinnitamist. Orienteeruv kohalejõudmise aeg on 3-5 tööpäeva. Maksimaalne tarneaeg on 10 tööpäeva.

5. MAKSEINFO


5.1 Veebipoes ScandicBee sooritatud ostude eest tasub Ostja tema e-mailile edastatud arve alusel ning toodete müügileping loetakse sõlmituks (Leping jõustub) alates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest ScandicBee (ViruPrint OÜ) arvelduskontole 48 tunni jooksul.

5.2 E-poes saab tasuda Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank pangalingi  kaudu, mis tuleb tasuda kohe peale tellimuse esitamist.Kui veebipoel ScandicBee ei ole võimalik veebipoes esitatud Ostja tellimust täita, teavitatakse sellest Ostjat tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või e-posti aadressi kaudu 2 tööpäeva jooksul. Ostja poolt tasutud ettemaks tagastatakse 3 tööpäeva jooksul, kui ei ole Ostjaga kokku lepitud teisiti.

5.3 E-poes saab tasuda Visa, MasterCard krediitkaardimakse kaudu, mis tuleb tasuda kohe peale tellimuse esitamist.Kui veebipoel ScandicBee ei ole võimalik veebipoes esitatud Ostja tellimust täita, teavitatakse sellest Ostjat tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või e-posti aadressi kaudu 2 tööpäeva jooksul. Ostja poolt tasutud ettemaks tagastatakse 3 tööpäeva jooksul, kui ei ole Ostjaga kokku lepitud teisiti.

5.4 E-poes saab tasuda Indivy kaudu, mis võimaldab Eesti klientidel 75-1500 euroste ostude eest tasuda järgmisel kuul või kolmes võrdses osas intressi ja teenustasude vabalt. Makseviisi valides esitab klient taotluse, kogu protsess on digitaalne ja vastuse saab loetud minutitega.

5.5 ViruPrint OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, ViruPrint OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

6. Pretensiooni esitamine ja kauba tagastamine

6.1.Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus ScandicBee.ee veebipoes tehtud tehingust taganeda või ostetud kaup ümber vahetada 14 päeva jooksul.

6.2.Kauba tagastamise eelduseks on täiesti kasutamata terve kaup, millel on lõikamata etiketid. Kaup tuleb tagastada originaalpakendis. Kui tagastatav kaup on rikutud, tuleb Ostjal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine.

6.3 Personaliseeritud toodete tagastamine ei ole võimalik, tulenevalt võlaõigusseadusest §53 lg 4. . Nende toodete hulka kuuluvad sünniandmetega postrid, nimelised seinakleebised,tapeedid v.a juhul, kui toode on vigastatud või ViruPrint OÜ poolt valesti trükitud. 

6.3.Kauba tagastamiseks või ümbervahetamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus. Avalduses tuleb märkida tellimuse nr, kuupäev, ostja nimi, toote nimetus ja maksumus. Avaldus tuleb saata e-posti aadressile hello@scandicbee.ee . Juhul, kui ostja soovib kauba ümber vahetada, siis tuleb tal täiendavalt märkida vahetustoote andmed (sh suurus) ning vahetuse põhjus.

6.4.Ostja peab kauba tagastama 14 päeva jooksul pärast kauab kättesaamist või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

6.5.Raha tagastatud toodete eest hüvitame 14 tööpäeva jooksul alates kauba jõudmises ViruPrit OÜ-le.  Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest Müüja poolt.

 

7. Vastutus

7.1. Veebipood ScandicBee.ee  vasututab Ostja ees ja Ostja vastutab veebipoodi ScandicBee ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

7.2. Veebipood ScandicBee ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude eest või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida veebipood ScandicBee ei saanud mõjutada (sh. kauba kättetoimetamise viibimine kolmandast isikust tuleneva põhjusel) ja mille toimumist (force majeure) ei saanud ette näha.